Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Красенівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 34177497) був реорганізований і увійшов до складу Чорнобаївської громади

Історія

Село Красенівка – крайня північна точка Чорнобаївського району, розташоване на Полтавській рівнині біля витоків р.Ірклій, яка є лівою притокою Дніпра, на відстані 20 км від райцентру смт. Чорнобай. До найближчої залізничної станції Пальмира 17 км.

Перша писемна згадка про село – 1766-1767 року.

На 01.01.2017 року на території Красенівської сільської ради нараховується 552 дворів, з яких 362 жилих. Всього проживає 823 особи, з них:учасників ВВв – 49 чол., учасників бойових дій – 9 чол., дітей війни – 120 чол. Крім того, є 4 – воїни-інтернаціоналісти, 3 учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Серед мешканці сіл Красенівка та Іванівка 255 працездатних, 74 дітей шкільного віку, 47 дітей-дошкільнят. У Красенівському НВК навчається і виховується 147 дітей. Для одиноких престаріліх багато років працює Будинок ветерана.

В селі діє ФАП, 7 магазинів. В господарствах обох сіл утримується 275 голів ВРХ, в т.ч. 152 корови. В своєму розпорядженні жителі сіл мають 97 легкових, 4 вантажних автомобілі, 3 комбайни, 8 тракторів.

297 дворів газифіковано, 131 телефонізовано. Працює відділення СТОВ “Красенівське”, 9 - приватних підприємців та 3 фермерських господарств.

Гордістю села є сільський музей ім. І.М. Піддубного, працює СБК, бібліотека, підключена до мережі Інтернет, є сільський стадіон. Споруджується церква. Село має пряме автобусне сполучення з районним та обласними центрами.

З села вийшли такі видатні особистості як:

1. Іван Максимович Піддубний (1871-1949) – шестиразовий чемпіон світ з греко-римської боротьби, заслужений артист РРФСР, заслужений майстер спорту СРСР.
  2. Андрій Васильович Піддубний (1938 р.н.) – заслужений артист України, нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.
  3. Григорій Іванович Піддубний (1945 р.н.) – заслужений працівник сільського господарства.
  4. Григорій Григорович Злидар (22.04.1956 – 29.11.2012) - нагороджений Грамотою Верховної Ради України .
  5. Юрій Олександрович Міняйло – великий меценет, коштом якого завершується спорудження Різдво-Богородицької церкви в селі.
  6. Василь Федосійович Кот - майстер спорту Міжнародного класу, заслужений тренер України.
  7. Микола Олексійович Кривонос – майстер спорту, заслужений тренер.
  8. Микола Павлович Ярошенко – чемпіон світу з вільної боротьби, майстер спорту, заслужений тренер.

До відома суб”єктів підприємницької діяльності та мешканців Красенівської територіальної громади.

Відповідно до статтей 9,13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 № 1160 –1V та Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-V1 зі змінами та доповненнями, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, оприлюднюється   проекти  регуляторних актів Красенівської сільської ради на 2018 рік: «Про місцеві податки і збори на 2018 рік», «Про встановлення орендної плати за використання приміщення  та майна кафе “Молодіжне”, що належить до комунальної власності Красенівської сільської ради», «Про Методику розрахунку та порядок використання орендної плати за користування майном сільської комунальної власності», «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Красенівської сільської ради».

Проекти даних рішень (додатки) та самі рішення (додатки)    розміщено на офіційному сайті Красенівської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб у письмовій формі приймаються  за адресою: 19910, Черкаська область, Чорнобаївський район, село Красенівка, ул..Івана Піддубного,82. Тел. 5-73-31.

Сільський голова                                                                 О.М.Вишня

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування